ציפוי אפוקסי לחניונים

באזורי קניות, עסקים ומסחר אורבניים ישנה תנועה כמעט בלתי פוסקת של המון אדם. לא בכדי נבנים מדי שנה חניונים של 3, 4 ו-5 קומות תחת האדמה. תנועת המכוניות על גבי משטחים אלו עלולה לגרום לשחיקת החומר, לצניחה שלו ולמראה בלוי בתוך פחות משנה. באמצעות ציפויי אפוקסי לתעשייה של חברת "ציפויי איכות" זוכים חניוני ענק ברחבי הארץ כולה למראה מרשים ומבריק, בטיחותי ואחיד הנשמר למשך שנים רבות.

האפוקסי – תגלית ייחודית
האפוקסי הינו תגלית ייחודית שעלתה במהלך ייצור הנפט בתעשיות הכימיות. מאז התגלותו, משמש האפוקסי חומר יעיל, איכותי ומבוקש בתעשיות השונות. בשל יתרונותיו הרבים משמש האפוקסי למגוון רחב של ענפים, ביניהם מפעלים ובתי חרושת, חניונים וחדרי קירור, שטחים ציבורים למיניהם ועוד. ציפויי האפוקסי של "ציפויי איכות" ניחנו בעמידות מרשימה לבלאי ולחומרים כימיקליים מסוכנים, לשוק סטטי ולחום או קור, לחדירת חומרים פנימה ועוד.

עם התרבות כלי הרכב על הכביש ומספר כלי הרכב בכל בית אב, נוצר צורך בהקמה של יותר ויותר חניונים רחבי ידיים.
במקביל, הקמה של מרכזי קניות ומסחר הביאה עמה את הצורך בייצור מקומות חנייה למטיילים ולמבקרים באזורים המסחריים.
ניכר כי החניונים עונים על צורך ממשי בקרב אלפי מבקרים הפוקדים את הקניונים והחניונים השונים מדי יום ביומו.

השלכות תנועת רכבים מוגברת
תנועת כלי הרכב המרובה בחניונים הציבוריים הינה בעלת מספר השלכות: ראשית, בלאי מוגבר בשל תנועה מרובה של מכוניות. בלאי זה גורם לבורות ומהמורות ברצפה. במקביל, לכלוך שלא ניתן להסירו, פיח ושאר תוצרי לוואי של הרכבים מביאים את החניונים להיראות ישנים ומלוכלכים כעבור חודשים מספר. תופעה נוספת הנגרמת בחניונים הינה זיהום האוויר המצטבר בשל התנועה המוגברת של המכוניות.

עמידות לבלאי ולחדירת חומרים כימיים
ציפויי אפוקסי לחניונים של חברת "סמ"מ בנייה בע"מ" מעניקים מראה מרשים, אבל לא רק. הודות לתכונותיו הייחודיות של החומר, האפוקסי מגלה עמידות לבלאי ולחדירת חומרים כימיקליים שונים כך שגם כעבור שנים מספר רצפת האפוקסי שומרת על מראה יציב וישר, חלק ומבריק, ללא מהמורות או בורות. כמו כן, חניונים המצופים באפוקסי הינם חניונים ירוקים יותר מאחר והחומר אטום לחדירת חומרים כימיים ורעילים שונים.

רמת בטיחות מקסימלית
התכונות הייחודיות של האפוקסי מעניקות לחניונים המצופים בחומר רמת בטיחות מקסימלית. עמידותו של החומר מספקת את רמת הבטיחות הנדרשת לשינוע רכבים כבדים במסה גבוהה ולהימנעות מספיגת חומרים כימיים שונים.